Вплив кольору на настрій та емоційний стан людини

опубліковано в категорії: Поради | 0

Колір нашої оселі – це колір нашого настрою.

Зелений колір впливає на нервові реакції, надаючи розслаблюючий ефект.

Якщо пофарбувати стіни в зелений колір, то час буде плинути швидше. Зелений колр візуально зменьшує відстань. В інтер`єрі вигідно виглядає у кобінації із жовтим або коричневим.

Жовтий колір – символ лідерства та пошуку. Не рекомендується зловживати жовтим кольором там, де Ви займаєтесь монотонною роботою, а також там, де можуть виникати ситуації ризику.

Блакитний колір чинитиме розслаблюючий вплив на Ваш стан, знижатиме мускульне напруження та тиск.

Проте, якщо зловживати, блакитним кольором, то може з`явитись почуття втоми. Даний колір також знижує апетит. Блакитний колір не підходить для місць, таких, як робоче приміщення, де необхідне швидке реагування.

Синій колір можна використовувати для посилення довіри клієнта, тобто наносити у офісі, проте не слід використовувати занадто синього на масштабних виробництвах – у великих дозах він знижає працездатість. В синій колір вигідно фарбувати предмети, що знаходяться на вулиці, адже вважається, шо синій колір відгоняє мух.

Чорний колір передає строгіть та формальність, викликає почуття захищеності та таємничості.

Червоний колір – колір життєвої енергії та пристрасті, рішучості та почуттів. Даний колір збуджує апетит і прискорює обмін речовин. Людям з гипертонію необхідно дозувати кількість червоного, адже він збуджуючи впливає на організм.

Помаранчевий колір – дуже “живий” та активний колір, тому при фарбуванні стін його викорстовують з обережністю. Помаранчевий стимулює апетит та сприяє пробудженню.

Фіолетовий колір асоціюється з роскішш та елегантністю, створює відчуття таємниці та символізує владу.

Білий колір символізує чистоту та створює відчуття простору, виділяє основні моменти. Кімната, повністю пофарбована в білий колір, може здатись просторою, проте, занадто стерильною. Щоб виправити це, необхідно до білого додати декілка кольорів для того, щоб зробити на чьомусь акцент. У лікарнях навмісно використовується білий колір, щоб скласти відчуття стерильності.

За матеріалами сайту: http://dnipro-contact.com/