Послуги з колорування фарб

опубліковано в категорії: Новини | 0

color_studio

Шановні клієнти, хочемо Вам повідомити, що «Гуртовня» пропонує послуги з комп’ютерного колорування фарб за допомогою колорувальної системи CPS Color. Промислове колорування фарб, а особливо водно-дисперсійних акрилових фарб, є популярною послугою під час ремонтно-будівельних робіт з необхідністю у фарбуванні кольоровими фарбами. Можливості відтворення відтінків в нашій колорувальній системі – від 2500 відтінків і більше. Дані по колоруванню зберігаються у нас в архіві і можуть бути відтворені у будь-якій кількості коли буде необхідність.

Для колорування нашою компанією використовується колорувальна система CPS Color, яка забезпечує однорідну консистенцію фарби і рівномірний розподіл колорантів у фарбі, а також світлостійкість, перевірену часом. Комп’ютерне колорування дає можливість отримати необхідний відтінок фарби по каталогу і для будь-якої кількості, хоч за раз, хоч в кілька етапів.

Для комп’ютерного колорування фарби використовуються тільки якісні атмосферостійкі пігменти Monicolor, перевірені і налаштовані на сумісність при колоруванні фарбами саме наших офіційних партнерів ТМ SMILE, Барва.

CPS Color є найбільшим виробником і розробником передових колорувальних систем для лакофарбової промисловості. Компанія працює в 11 країнах. Підприємства та офіси компанії розташовані у Фінляндії, Швеції, Голландії, Італії, Росії, Індії, Китаї, Австралії, США, Бразилії, Уругваї.