Гуртовня – розширення асортименту продукцією Polax

опубліковано в категорії: Новини | 0

Шановні клієнти! Хочемо Вам повідомити, що у «Гуртовні» розширення асортименту інструментів і витратних матеріалів до них. Ми стали дилерами харківської торгової марки Polax. Polax – молода компанія-виробник і імпортер інструменту, витратних матеріалів та обладнання для будівництва, що активно розвивається. В асортименті фірми-виробника Polax представлені:

  • Ручний інструмент
  • Оснащення і витратні матеріали до електроінструменту
  • Засоби захисту
  • Садовий інструмент

Якщо ви шукаєте недорогі і якісні інструменти в Вінниці – «Гуртовня» Вам допоможе !:

 

polax

 

Кожна одиниця продукції марки Polax розроблена і виготовлена ​​з урахуванням основних побажань і вимог клієнтів. Перед виходом на ринок продукція фірми пройшла багаторазові етапи випробувань, доробок і модернізації. При цьому всі інструменти марки Polax виробляються за умови досягнення ідеального співвідношення критеріїв «ціна – якість».

Торгову марку Polax відрізняє власне виробництво, що працює із застосуванням сучасних технологій та автоматизованих систем, що дозволяє домогтися оптимальної ціни на інструмент в Україні, і запропонувати вам товар високої якості за доступну ціну.

Будівельні інструменти Polax виготовляються з якісних матеріалів з високими показниками надійності, зносостійкості і довговічності. Вся продукція має продуманий дизайн, ергономічну конструкцію і покликана перетворити вашу роботу на задоволення.